Memoriał Domana - harmonogram i dobre rady

Memoriał Domana już jutro! Pogoda szykuje się wyborna, więc ubierzcie się odpowiednio. W tej kwestii mała porada tekstylna. Jeśli ktoś zamierza potraktować start sportowo, zalecam strój sportowy. Jeśli ktoś ma ambicje barowe, tu pozostawiam pełną dowolność i nie wykluczam elegancji bardziej wyszukanej. Spotykamy się w samo południe w Mrowisku. O 12:00 planujemy uruchomić biuro zawodów i będziecie mogli dopełnić formalności przedstartowych (zapisy, opłaty). O 12:45 chciałbym wygłosić expose, czyli odprawa techniczna, coby Wam wyjaśnić na czym rzecz polega. O 13:00 start...

 

...Limit czasowy na pokonanie trasy ustalony został na trzy godziny. Zatem o 16:00 spodziewamy się wszystkich z powrotem w Mrowisku. O 16:30 definitywnie zamykamy metę i uruchamiamy "maszynę losująca" do wyłonienia zwycięzców. O godz. 18:00 ogłosznie wyników i wręczenie nagród, pozowanie do zdjęć z (przechodnim) Trofeum Domana. Salę w Mrowisku mamy do dyspozycji do godziny 21:00. Potem schodzimy piętro niżej do baru, albo ruszamy w teren - wedle woli.

Dobra rada (i prośba zarazem) dla wszystkich, którzy nie raczyli zapisać się wcześniej lub/i nie zapłacili wpisowego: nie przychodźcie na ostatnią chwilę, bo będzie zamieszanie. Chciałbym najpóźniej o 12:45 zakończyć kwestie formalne.

V Memoriał Dominika "Domana" Niśkiewicza - plan dnia.

12:00 Otwarcie bazy/biura zawodów.
12:45 Odprawa techniczna.
13:00 Start Memoriału Domana.
16:00 Koniec limitu czasowego.
16:30 Zamknięcie mety.
18:00 Ceremonia wręczenia nagród.
21:00 Zakończenie imprezy.